Analog Ampermetre 100/5A 96X96 VTEKE - AK-A96-100
0 Puan - 0 Yorum - Yorum Yap
%48 İNDİRİM
1.220,68 TL
634,75 TL Kdv Dahil
Kategori
Marka
Stok Kodu
AK-A96-100
Garanti Süresi
24 Ay
Liste Fiyatı
Paylaş:
Teknik Özellikler
  • Ürün Modeli AK-A96-100
  • Ölçüm Türü Harici CT'li AC Akımı
  • CT Oran Aralığı 100/5A
  • İkincil Akım 5A
  • Panel Boyutu 96x96mm
  • Kesim Boyutu 91x91mm
  • Doğruluk Sınıfı Sınıf 1.5
  • Sıklık 50/60 Hz
  • Bağlantı Türü Harici Akım Trafosu Aracılığıyla
  • Çalışma Sıcaklığı -10°C ila +50°C
  • Yalıtım Direnci >100 MΩ @ 500V DC
  • Dielektrik Dayanımı 2kV AC 1 dk
  • Ağırlık Yaklaşık 280g
Başlıca Özellikler
✓ Geniş panel uyumluluğu için standart 96x96 mm boyut.
✓ Kontrol odalarında kolay okuma için büyük ölçek.
✓ Harici akım trafosu aracılığıyla 6300A'e kadar akımları ölçer.